גיבויים בענן

גיבויים בענן

גיבויים בענן 1
גיבויים בענן 1
גיבויים בענן 1

מהו גיבוי בענן:

עסקים קטנים וגדולים יכולים להשתמש בגיבוי בענן כשירות כדי לגבות את המערכות, האפליקציות והנתונים שלהם לשרת מבוסס ענן אשר נמצא בחוות שרתים מרוחקת. ניתן לבחור בין שרת ענן ציבורי או ענן פרטי. עסקים קטנים מעדיפים לעתים קרובות לבחור בשירות ענן ציבורי התומך במספר שוכרים ובכך לחסוך בעלויות, לחלק מהעסקים הגדולים יש את הכספים והמשאבים להפעיל תשתית ענן פרטית. עסקים הבוחרים בשירות גיבוי ענן ציבורי, שבו התשתית מטופלת על ידי הספק, משלמים תשלום חודשי או שנתי.

עסקים רבים מגיעים להחלטה לגבות את הנתונים שלהם לענן מכיוון שהיתרונות עולים על החסרונות.

יתרונות הגיבוי בענן:

חיסכון בכסף ומשאבים – פתרון גיבוי מקומי יקר יותר מפתרון בגיבוי בענן. העסק שלך לא צריך להוציא כסף על תחזוקה ושדרוג של חומרה ותוכנה. התשלום נעשה בסגנון של דמי מנוי, חודשי או שנתי.

יכולת שחזור בלחיצת כפתור במקרה של מחיקת מידע/התקפת כופר וכו' – במקרה של אסון מקומי, כגון הפסקת חשמל שיכולה לפגוע ברכיבים, הצפה וכו', ייתכן שיאבדו הגיבויים המקומיים. לעומת זאת גם אם המשרדים והמערכות ייהרסו, נתונים שגובו לענן יהיו מוגנים מהנזק, מה שיאפשר לעסק שלך לחדש את הפעילות בלחיצת כפתור ובמהירות האפשרית

גישה לנתונים מכל מקום בעולם – כל מה שצריך זה חיבור לאינטרנט ותוכל לגשת לנתונים המגובים שלך מכל מקום ובכל זמן. שחזור גיבוי מלא מהענן יכול לקחת זמן, אך אם רוצים לגשת למספר קבצים בודדים ניתן לעשות זאת בקלות ובמהירות.

ואלו רק חלק קטן מיתרונות גיבוי בענן.

לקבלת הצעת מחיר 
וייעוץ טלפוני ראשוני חינם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

גיבויים בענן 1
גיבויים בענן 1
גיבויים בענן 1